מציאת רעיון לעסק רווחי

אם היית קורא את המאמרים שלי במשך זמן מה, אתה יודע כי אחד העקרונות המרכזיים של הפילוסופיה שלי היא: לא לעבוד בשביל כסף, יש לכסף לעבוד בשבילכם אם אתה חושב על מה הרעיון לפתוח עסק באינטרנט, העסק צריכה להיות מבוססת על מיומנויות שלהם אינטרסים אישיים. מניסיוני, אנשים בדרך כלל לבנות את העסק שלהם סביב התשוקות שלהם ואת הניסיון, נוטים להצליח יותר מהר מאשר אנשים שלא. זה הגיוני כשחושבים על זה בזהירות. אם אתה לא מתלהבת מה שאתה עושה, פשוט לא מוצאים נעים לעשות, כנראה לא יצליחו. מצד שני, האנשים שעוקבים אחר התשוקות שלהם הם אלה אשר מונעים יותר לדבוק העסק שלהם לעשות את העבודה הדרושים כדי לגדול ולהשתפר. שוב ושוב אני מקבל מיילים מנויים מי לספר לי, אבל אין לי עניין או מיומנות תמיד אומר, אתה לא מחפש מספיק מיומנויות אינטרסים יכולים רק לבוא במגוון דרכים מפתיעות.

למשל, לדעת איך לעבור את הבחינה נדרש להיות כבאי היא מיומנות שניתן לבנות עסק. ישנם גם כמה תחביבים, כמו איסוף דגמי רכבות או איסוף שטרות ממדינות אחרות, או מסתיימת הרגל רע כמו עישון או כסיסת ציפורניים. áConociendo כיצד לנהוג אם קשה, היא גם מיומנות יכולה להיות עסק מצליח באינטרנט! . אם אתה באמת מאמין שאין לו מיומנות וידע יקר ערך, או מוכר היטב. אני בטוח לחלוטין כי כל אדם על פני כדור הארץ יש איזשהו ידע וניסיון מיוחדים או שיכול להיות הבסיס של עסק מצליח באינטרנט. עם זאת, אם אתם מתקשים להבין מה בדיוק המומחיות שלהם או ניסיון, אל תדאג. אתה בהחלט לא לבד.

לאנשים רבים יש בעיה של והסיק מה שהם עושים טוב יותר מאחרים. אתה פשוט צריך חושבים על חוויות החיים שלהם. צור רשימה של כל העבודות יש לך אי פעם יש לך תחביבים בעקבות אי פעם את כל העבודה בהתנדבות שהוא עשה אי פעם כל הזמן יש לך מישהו עזר וזה כבר טוב מאוד על זה כל במצבים מאתגרים היה לך בחיים שלך. ואז לכתוב את רשימת אזורים מסוימים שלהם מיומנויות עניין. נשמע קשה? אל תדאג, אני אעשה את זה קל לך. דרק אורח גהל למצוא כישורים מיוחדים השאלות הבאות נועדו לגרום לך לחשוב על בעיות אלה שבאמת מרגש אותך. הקפד להדפיס רשימה זו ורשמו את תשובותיהם. אתה רוצה להתייחס אליהם מאוחר יותר. האם אתם בספורט? אם היה לך מיליון דולר בשבוע של זמן פנוי, אתה הולך לעשות? רשמו את הדברים הראשונים להיכנס דעתך. מה אתרי הביקור כאשר גלישה באינטרנט? איזה בעיות אתה מכסה? האם זכתה בגביע או פרס אי פעם? למה היא זכתה? היית פעם הניחו לבצע כמה עבודות שירות? מה עשית? האם יש לך חיות מחמד? אילו סוגים? האם יש לך ילדים? מהו הדבר הטוב ביותר בלהיות אבא עושה? מה אתה מוצא המאתגר ביותר? האם יש לכם כל סוג של חינוך מיוחד? האם לקחת שיעורים על כל נושא אתה אוהב? האם יש לך סוג של המשך השכלה אקדמית? האם התנדבו בכל מקום? מה למדת דרך החוויה הזאת? האם אי פעם ביליתי חוויה מאתגרת במיוחד, הפכה חזקה יותר מאשר בעבר? מה היה מאתגר? ומה להתגבר על זה? איזה הישג אתה גאה ביותר תמידי? מה למדת מהניסיון הזה? האם יש לך ידע ממקור ראשון של מחלה או בעיה רפואית? אם כן, מה? אתה לאסוף משהו? במקרה כזה, מה אתם אוספים? איזה תוכניות טלוויזיה אתה נהנה יותר? איזה סוג של מוזיקה אתה מקשיב? האם אתה לאירועים תיאטרון או אירועים אחרים הקשורים לאומנות? האם יש משהו שאתה תמיד באמת רוצה לעשות או ללמוד יותר על זה, אבל פשוט לא היה לי את הזמן? א 'ברגע שיש לך לעשות, כדי לתת תשובות לשאלות אלה 15, שים לב שהוא קיבל תשובה חיובית חזקה ממך. à ‰ sta הם אזורים כי הם ככל הנראה קהל היעד האידיאלי רעיון העסק שלך. עכשיו צר הרשימה שלך עד חמישה נושאים נלהבים באמת על זה. נושאים אלה יעשו נקודת המוצא שלך לחקר רעיון העסק שלך. הערה: זוהי רק נקודת ההתחלה. שלב זה הוא רק ההתחלה, זה לא מספיק להכיר בכך התשוקה שלך גולף, ולאחר מכן פשוט להניח שזה יהיה לבנות עסק בנושא גולף. (זה לא יהיה רעיון עסקי טוב, כי אם תשים Google גולף מילה לקבל 184,000,000 תוצאות, זו תהיה תחרות קשה מאוד אשר יהיה מול) אבל אם לחפור עמוק לתוך הנושא הכללי של גולף, אתה עלול למצוא את שוק נישה שלא נוצל עבור אנשים שמחפשים ליצור מוצר זה זמינה באופן מקוון. אולי גולף נעליים לגברים שיש להם גדול מ 14 מטרים. או אולי קטעי וידאו גולף למתחילים וילדים. מי יודע? זהו השלב הבא של המחקר יגלה את הרעיון העסקי ליישום. השלב הבא הוא להשתמש בכלי מחקר מילות מפתח כמו גוגל או יאהו שיווק מילות חיפוש כדי לגלות אם אנשים מחפשים באינטרנט בנושאים הקשורים שבחרת. אבל זה נושא למאמר עתידי על הבלוג הזה. áHasta אז לבנייה מוצלחת העסק שלך! בברכה, מנכ"ל ג'ינו ג'ינו דנטה Giurfa Giurfa Seijas הוא עסק קטן עם ארגונים גדולים עסקים מקוונים. היא מוקדשת ל 7 שנים בעולם של מסחר אלקטרוני ו הדרכה פיתוח עסקי כנסים באינטרנט. אתה רואה את זה באתר האינטרנט האישי שלו. ginogiurfa. com דואר MSEs. com


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.