מרכז החוף האקוודורי

Manabi מחוז במרכז החוף האקוודורי, יש אווירה נעימה, ועד היבשה סובטרופי טרופי לח, ממוצע טמפרטורה של 25 ג… זה מופץ פוליטית 22 קנטונים, ולכל אחד יש משהו אחר להציע עצמם, לאומי וגם בקרב תיירים זרים. המחוז כולל 18.893,7 km2 המייצגים 7.36% של הטריטוריה הלאומית ואת התושבים שלה 1.185.025 תושבים. מקביל 9.8% על הסכום הכולל של אקוודור ואת אורך קו החוף שלה מ- Cojimies עד Ayampe מגיע את 354 ק מ, ורוחבו הממוצע הודרכו אותם מזרחיים עם לוס Ríos, פיצ'ינצ'ה גואיאס הוא כ- 80 ק מ. המרחק בקו ישר מן הגבולות עם ברקת מדרום גואיאס הוא 250 ק מ. התחבורה לגבי התחבורה האווירית יש נמל תעופה בינלאומי: אלוי אלפארו מאנטה, שני-בית מלון Tamarindos בפורטובייחו ו- Los Perales ב San Vicente.

ריבר תחבורה קיים מאגרים Daule Peripa, הונדה Poza ו לה אספרנסה, Cojimies, ו Daule נהרות גם בין San Vicente Bahia de Caraquez. מכוניות הנוסעים סה כ 11.890. בתוך התחבורה interprovincial נוסעים, חשוב להשתמש הצי הקיים, עם יותר מ-500 יחידות צ'ונה, פורטובייחו, לחיפיחאפה, Pajan, El Carmen. גם הקנטונים כמעט כל ישנם קואופרטיבים של תחבורה intercantonal, עם הערכה של-600 יחידות. מספר קואופרטיבים נפגשים interprovincial הישירים עם אסמראלדאס, לאמבאטו, קיטו, גואיאקיל, Quevedo, מה שמאפשר זרימה קבועה של מבקרים מן המקומות האלה.

שילוח בינלאומי ממורכזת על היציאה של המאנטה, מספק גם שירותים של cabotage לאורך החוף האקוודורי, בעיקר מעץ, דלק, דיג. ישנם נמוך יותר עבור דג לבן נחיתה יציאות כמו: Cojimies, פדרנאלס, Jama, סירה, San Vicente, באיה דה קאראקס, San Jacinto, סן Alejo, סן קלמנטה, לאס Gilces, לוס Arenales, Jaramijó, סאן מטאו, סנטה Marianita, San Lorenzo, Pacoche, סנטה רוזה, לאס Piñas, פוארטו Cayo, מאצ'אלייה López פוארטו, פוארטו ריקו, Salango, לאס טונאס, Don Juan, קנואה, El Matal, La בקאבויה, בין היתר התיירות Manabi הסיכום הוא אזור עם תכונות מיוחדות המאפשרות לך פוטנציאל לפיתוח התיירות, אשר הובילה האבולוציה של פרויקטים, אחד מאתריה המפורסמים של אקוודור וברחבי העולם. ב. Manabi, זה אפשרי לעשות תיירות ההרפתקה, ספורט, טבע, גסטרונומיה, ארכיאולוגי, אקולוגי, מלאכה, כיף, הרפיה, אירועים דתיים, אמנות, תרבות או שמש וחוף.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.