מתחבר לאינטרנט

בסוף שנות ה-60 שטכנולוגיה פותחה בארצות הברית של משרד הביטחון, עם אוניברסיטאות ומחקר מוסדות יכול להיות ברשת אחד עם השני. המטרה הייתה שימוש טוב יותר קיבולת המחשב. קודם כל “Netz” על אמריקה הייתה מוגבלת, מאוחר יותר ויותר אוניברסיטאות ומוסדות נוספו ברחבי העולם. היישום הראשון והחשוב ביותר ששימש לאינטרנט היה שליחת הודעות דואר אלקטרוני. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת. מאז המוקדמות של 1990, האינטרנט לשימוש חופשי ולא נעשה באופן מסחרי. הדבר התאפשר על-ידי דפדפנים בהם באופן גרפי יכול לייצג את פקודות העיצוב.

בימים הראשונים, עיצוב אתרים שיחק תפקיד משני רק באינטרנט. המראה היה מוגבל קישורי טקסט ותמונות מנותקים. פשטות זה עיצוב בקלות למשתמשים לגלוש באופן אינטואיטיבי לאחוז בה. במשך שנים רבות היו דפים פשוטים כגון אלה מ- Yahoo.com, אך בתאריך תעבורה רבה. עדיין המנהיג במנוע החיפוש היא Google.com מעוצב פשוט הדף הראשי. מאז סוף שנות ה-90 את עיצוב אינטרנט וגם הקבוצה מקצועי של מעצבי התפתחו במהירות. User-friendliness מתמקדת בעיקר עיצוב טוב של אתר אינטרנט.

להלן הקונפליקטים הנפוצים ביותר בין הסוכנות יצירתי, הלקוחות לבין הלקוח הסופי. את חוויית המשתמש מבולבל בדף וקישורים לא ברורה לזיהוי לערב את הסיכון המשתמש עוזב את הדף במהירות. בסוף שנות ה-90 האינטרנט התגלה על ידי המדיה כמו ערוץ תקשורת חדש. משמעות חדשה באו גם עיצוב אינטרנט, אשר מאורגנים על הטלוויזיה. באתר האינטרנט של החברה הוא “Kanal” שלו עבור החברה ויעדיו. ההתקדמות של המתכנת וטכנולוגיה עם חיבור לאינטרנט מהיר ויישומים הבזק מותר עיצוב אינטרנט מתוחכמת. פעולה זו מיועדת בעיקר “Vorreiter” בין המשתמשים. כל גירסה חדשה דפדפן חדש גרפי התפתחויות, מופעל על-ידי משתמשים עם דפדפן ישן, אך לא או רק מוגבל ניתן להשתמש. הדור הצעיר בקרב משתמשי אינטרנט הוא תמיד רוצות להיות “up כדי date” ולהשתמש את הגירסאות העדכניות של הדפדפן. הראשון היה שנים של ניצול מסחרי של הכלל בין מעצבי: שנה לאינטרנט “Ein הן שלוש Monate”. פירוש הדבר הוא דף אינטרנט חודשה על בסיס רבעוני מבחינת העיצוב. מחזור זה כבר לא עובד. הרלוונטיות הבסיסית של התוכן של אתר האינטרנט חשוב יותר מאשר relaunch. הסיבה היא תביעה חשוב בעיצוב למעצבי אתרים, התוכן של דף אינטרנט נשמרים בעיקר על מערכות ניהול תוכן מאפשרים לאנשים חילוניים, אשר לדעת תכנות HTML לא לכתוב טקסטים הנוכחי, לשים בדף הבית.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.