עסקים קטנים במוסקבה

במסיבת עיתונאים לציון 20 של עסקים קטנים במוסקבה, ראש המחלקה ותמיכה אמר קטן הפיתוח העסקי מיכאל Vyshegorodtsev על כיוונים עדיפות הפיתוח של העסקים הקטנים הון. השר אמר כי בכלל הון עסק קטן הוא ההזדקנות. פיתוח הנוער במקום את היסודות של יזמות שאיפות נוספות להרוויח מיליון הראשונה שלך, בוחר את הנתיב של פקיד או מנהל. לכן המשימה העיקרית לשנה זו הוא לתמוך ולפתח יזמות נוער. לדברי מ 'Vyshegorodtseva, לפני 20 שנה, היה קל יותר לפתוח עסק משלך ולהצליח בו יותר מאשר עכשיו. לאחר המדינה היתה בעידן של הגירעון הכולל, ולכן המסחר היה עסק רווחי מאוד. בנוסף, היתה תחרות עזה בקרב עסקים קטנים.

השר ציין כי הסחר ועכשיו נשאר המרכזי לעסק – זה מהווה 60% מכלל העסקים הקטנים. בהקשר זה מ Vyshegorodtsev ציין כי הפעילות השני יהיה פיתוח של מפעלי תעשייה – בעיקר חדשנות. הוא הדגיש כי ההון הכלכלי הוא חשוב במיוחד לחברות המייצרות מוצרים בעלי ערך מוסף גבוה. "אמנם יש קשיים – העדר מתקני הייצור" – אמר השר, והוסיף כי כל הבעיות האלה ייפתרו. סקטור הדיור הצטרפו גם רשימה של סדרי עדיפויות לפיתוח הארגון. מ Vyshegorodtsev הזכיר כי השנה של תקציב ב 'שמור' 120000000000 רובל הסדר העירוני, אשר להיות מאסטר באופן בלעדי עבור עסקים קטנים.

בנוסף, תוכניות מבנים תמיכה לעסקים קטנים – פיתוח של עבודות יד, שירותים למשק הבית, וכן את ההתפתחות של רשתות חברתיות כגון פרטית טיפול בילדים במוסדות. בתורו, יו"ר המועצה הציבורית מומחה לעסקים קטנים על ידי ראש העיר לבין הממשלה במוסקבה, אלכסנדר יופה, נתן רטרוספקטיבה קצרה על התפתחות קטן עסקים ההון. בשנת 1987, 90. החל 'גל שיתוף פעולה "רוסיה – ואז את מספר המפעלים הסתכם 20000" במובנים מסוימים השלב הרומנטי של פיתוח של עסק קטן "- אמר יופה נוסטלגי. עסקים קטנים בום נכתבו 1993-1997. באותו הזמן, מספר ארגונים נגמר 200,000 המשבר של 1998 הביא את ההפסד – מספר המפעלים ירד ב 40,000 כעת במוסקבה, על 300,000 המפעלים, 100 אלף מהם – אדם יזמים. "בשנת 2007, התפוקה הגולמית הוא 7 מיליארד רובלים, והרווח הנקי של יזמים – 600 מיליארד רובל" – אמר. במקביל יו"ר מועצת המומחים הציבורית קטנים סחרחורת עסקים הצלחה לא מרגיש – לפחות "אליה וקוץ בה" הוא תמיד שם. בין הבעיות המרכזיות המשפיעות על פיתוח עסקים קטנים – שחיתות מנהליים מחסומים. בתגובה Kredit.ru שאלה אילו צעדים יינקטו כדי לשפר את הגישה לאשראי לעסקים קטנים, ציין מיכאל Vyshegorodtsev כך הרבה נעשה כבר בשנה שעברה, ובנאום הזה מדברים על איחוד של התוצאות. השר אמר כי מאז השנה שעברה, פועלת קרן הלוואות לעסקים קטנים במוסקבה, מתן ערבות לבנקים עבור עסקים קטנים חוסר ביטחונות בטחונות לאשראי. עבור תחרות לעבוד במערכת זו נבחרו 10 בנקים. ראוי לציין כי אחד הבנקים – Rosbank כבר נשרו של המערכת, מאז לא הצליח לקבוע מכסות לו בעיה הלוואות לעסקים קטנים. שנערך מאוחר יותר עוד תחרות, אשר נבחר על ידי 8 בנקים נוספים. נכון לעכשיו, הקרן לסיוע לעסקים קטנים הלוואות במוסקבה עובד 17 בנקים. השר הדגיש כי החלטה על ידי הבנק והממשלה מספק ערבויות. ההחלטה על מתן הלוואה כאמור לא רשמי, את הבנק. במקרה בו הלווה אינו להחזיר את ההלוואה, הקרן תחזיר 50%, הקטנת הפסדים פוטנציאליים התוצאה של הלוואות גרועות של הבנקים בחצי. בשנה שעברה, את פעילות המימון של התקציב ההון של הקרן קיבלה 500,000,000 רובלים. בנוסף, מהתקציב הפדרלי הוקצו 214 מיליון נוספים בשנת 2007 באמצעות הקרן לעסקים קטנים תעניק מעל 600 הלוואות בהיקף של יותר מ -4 מיליארד דולר. נזכיר כי במסגרת שנת היובל לעסקים קטנים במוסקבה מתוכנן תערוכות, פורומים, כנסים, שולחנות עגולים, וכמה פעילויות אלה יתקיימו לא רק בבירה, אלא גם באזורים, כמו גם בחו"ל.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.