עצות 3 לקבל החלטות

תקציר: יכולת קבלת החלטות, פתרון בעיות הם כישורים חיוניים כדי להשיג את המטרות שלך. כפי שאמרתי במאמרים אחרים הוא חשוב, אך לא הכרחי. עם זאת, היכולת לפתור ולקבל החלטות קריטיות להשגת הרצונות שלנו. אלמד במאמר זה לקבלת עצות לפתח את יכולת פתרון בעיות ולקבל החלטות. בעת ביצוע החלטות שהוא חשוב אשר יציג בפניך אפשרויות שונות, מומלץ כי הם נמצאים אפשריות לפחות שלושה, אם יש יותר מכן טוב יותר. אני אומר אפשרות אחת הוא חובה והוא שני דילמה קשה. עצה ראשונה-להיות ברור מה ברצונך: אני תמיד חוזר שלב זה, אבל ראיינתי בדיחה יומית אין-ספור אנשים כי תקבל בשום מקום כאשר אני לשאול אותם מה הם רוצים להשיג, מושג, או אינך בטוח בהכנסה, לומר כי הם ניתן כבר לראות ב- מרץ-אם אתה יודע מה אתה רוצה לעולם של jamases אותם.

אם ברצונך לבצע טיול, הדבר הראשון שאתה חושב עומד לעבור; אם אינך יודע לאן אתם נוסעים, יקבלו בקושי כדי אין צד. לקבל החלטות נכונות, חשוב להבהיר מה שאתה רוצה. 2U עצה-החלטה לא אומר שלך לבצע אותו מה קורה לכוח. כדי לראות אם, וזריקת גמור (הייתי קורא לזה התמדה, דבקות במטרה, נכונות); אבל כאשר הנסיבות והשעה מוצגים לנו ההחלטה לקחנו אינה מימין, או ניתן לשפר, עלינו לדעת כיצד לתקן ולשנות את ההחלטה. כי כן, תמיד עם החוקיות ונחישות.

עצה השלישית-האם לא לעשות טעות חמורה של להחליט מה אתה חושב שאנשים אחרים; כן מותר לבקש דעות, הולכים טוב לתת לך רעיונות, אך החליט בסופו של דבר-מה אתה מאמין שלך כי הוא הטוב ביותר עבור בהתבסס על המטרות (שלך, לא אלה של אחרים). גם תמיד יהיו אנשים שאתה לא כמו החלטות שלך, אז כבר אתה להיות ביקורת בכל מקרה, הדבר הטוב ביותר הוא לעשות מה אתה חושב שזה הכי עבורך. מאז התוצאות של מה יהיה לך, אם הם טובים שהם רעים. בצע עצות יש שהוזכרו, תראה כיצד להקל את הרזולוציה בקבלת החלטות שלך. “La Anaa זאבאלטה Arrese א. Empresaria” מאמן על אודות המחבר: אנה זאבאלטה, a€œla empresariaa€ מאמן, מלמד טכניקות כדי לקבל יותר לעסק שלך, בחיים האישיים שלך. אם ברצונך להקדיש זמן לעסק שלך, ליהנות המשפחה שלך, למצות את כל דבר שאתה מתחייב, בקר כעת כדי לקבל עצות חינם נוספות. ,,,,


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.