עשר דרכים שיסייעו לך לשפר את השירות ללקוח

1. לשמור על קשר עם הלקוחות על בסיס קבוע. רק מאז הם חדשות רעות עבור שליחת הודעות דואר אלקטרוני רבות מדי ללקוחות, הוא רע פשוט לא להיות בקשר עם אותם. הלקוחות לא רוצים לשבת נטוש. כך הם לא. הנה שלושה דברים שיעזרו לך לשמור על קשר. (1) מציעים את המנוי אל אזינה שלו לפחות פעם בחודש. (2) לשאול לקוחות אם הם רוצים להתעדכן בדואר אלקטרוני בעת ביצוע שינויים באתר האינטרנט שלך.

(3) המשך טיפול לאחר כל מכירה כדי לראות אם הם מרוצים הרכישה. שלח אימייל החוצה כמה ימים לאחר הרכישה, לאחר שבוע או שבועיים, ולאחר מכן עוד חודש. 2. ליצור את קבוצת המיקוד בלקוח, מזמין 10 עד 20 לקוחות נאמן נפגשים באופן קבוע. לחלופין, לשלוח סקר חודשי לקבוצה זו, אשר מבקש רעיונות ותרומות על איך לשפר את השירות ללקוח. לתת להם פרס. הם משלמים להם, לתת להם שובר מתנה, או לשלוח אותם מוצר חינם. 3 בעל אתר אינטרנט שהוא קל לנווט.

הוספה "שאלות ותשובות שאלות נפוצות לעמוד להסביר כל דבר עלול להטעות את הלקוחות או מבקרים. ניטור עם סקר אלקטרוני עם שאלות על איך להגדיל את המשתמש לשימוש באתר. 4. פתרון תלונות של לקוחות לחלוטין ובמהירות. תגובה כל מיילים ושיחות טלפון בתוך מספר שעות. פעולה זו תציג את הלקוחות שלך כי הם באמת אכפת להם. 5. לא עושים ללקוחות או מבקרים מחפש מידע איש הקשר שלך. מוטי זיסר בהחלט מביע דעה מלומדת. מקלות להם ליצור עמך קשר. מציעים דרכי קשר ככל האפשר. היפר-קישור כל הדוא ל שלהם כתובות כך שלא תצטרך לחפש או לכתוב. להציע מספר החינם. 6. אם יש לך עובדים או איסטרטגית, ודא כי מי מכיר את מדיניותה של שירות ללקוח. לתת את העובדים שלך-raw או תמריצים עבור לקוח שירות מצוינת. לספר עובדים להיות גמיש עם כל אחד בכל לקוח, בכל חדר יש אינטרסים שונים, צרכים ורצונות. 7. תן ללקוחות שלך יותר ממה שציפיתי. לשלוח מתנות תודה ללקוחות הרבה זמן. דואר אלקטרוני כרטיסי ברכה לחגים או ימי הולדת, אם יש לך כתובת שלהם או באינטרנט כרטיסי יש רק כתובת הדואר שלך ואת שם. נותן בונוסים ללקוחותיו לבצע רכישות גדולות או רכישות מרובים. U 8-bienvenida, בבקשה, תודה לך, לא ניתן אף פעם יותר לשמש. להיות אדיב לא משנה מה. להודות מתנצלים טעויות במהירות, לעשות איתם שלום באופן גדול אם אתה רוצה שהיא תישאר לקוח. 9 נקודות גמול נותן ללקוחות נקודה עבור כל דולר תוכלו לבלות. הגדרת גיליון של נקודות שנצברו. דואר אלקטרוני של לקוחות העדכון החודשי. אם יש להם לשלוח לך הפניה מקבל 10 נקודות, אם אתה קונה משהו להוסיף 10 נקודות. 10. אם העסק שלך הוא מקומי, מזמינים לקוחות למשרד שלך צהריים ארוזות, מסיבות, ברבקיו, ריקודים, סמינרים או אירועים אחרים מיוחדת. לא מה הם רואים ערך רב, אך מה הלקוחות רואים בעיניהם. עם זאת, לפעמים, פשוט אין בבקשה אנשים מסוימים. במקרה זה, לעשות את המיטב ולאחר מכן לוותר עליו. אינך רוצה לקוחות בכל מקרה. הכתיבה פרנץ קתרין, שיווק ופיתוח מקצועי מוסמך של אוטובוסים, מתמחה בפיתוח של מוצרים, כתיבה באינטרנט, שיווק, ספרי עיון, הדרכה. ידיעונים ומאמרים זמינים ב: בלוג:


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.