פיתוח בר-קיימא תיירות כפרית

בהתחלה, מזוהה עם הסוג של אירוח המוצעת. לאחר מכן, שנעשתה על הצעד הוא לממוצע כפריים במטרה ליהנות של הנוף והסביבה, למרות מתוך טופס פסיבי, פיתוח, ליד חדרי האירוח, הפניה, המניע העיקרי התיירות הכפרית. התיירות הכפרית בינומי לינה שימש כדי לשחזר את האדריכלות הכפרית, מסורתי בתים, בורות מים, כמו גם הכלים המסורתיים שבו הן מתוכננות פעילויות תרבות מקומיות, מצטרף התייר מציעים היעד וכו '. בכל זמן נתון, התיירות הכפרית מתפתחת בהתאם לצרכים של צרכנים אשר לאמץ את תפקיד פעיל, כלומר להשתתף בפעילויות המוצעות על ידי היעד ביקור ולאחר דרישה ואפילו חדשים. בדרך זו, שתי תכונות לסביבה (לינה ומשאבים כפרי וטבעי), פנאי, פעילויות ספורט הציע, מודפס למקום פנייה ייחודית, לעזור להגדיר אותו בתור קורבן חוות התיירות. התיירות שקל ובכך מייצג בבחינת השלמה חשובה של ההכנסות באזורים כפריים, אפילו באזורים מסוימים הופך נושא הפעילות העיקרית של הכלכלה המקומית. בין השפעות חיוביות חשוב כוללות: â ¢. התייר פעילות בסביבה הכפרית גורמת ובאספקה של הכלכלה, הפרידה האקסקלוסיביות תרגול של האגררית פעילות, יצירת הכנסות משלימים.

תיירות נע גם כן באופן משמעותי לשאר המגזרים הכלכליים: מקלה לנצחיותה של פעילויות, החוות, מאפשר ייצור באתר שיווק אגרו משק, ותורם באופן משמעותי לשימור ¢ autoctona.a עבודות־יד. המשמעותי ביותר הם אלה צריך לעשות עם מודעות הגנה, שימור הסביבה, כמו גם את ההתאוששות של המורשת הטבעית ו ¢ rural.a אדריכליים. ההשלכות העיקריות של האוכלוסייה המקומית הם משפר שלה ברמת החיים, הירידה של יציאת מצרים כפריים, היצירה של תנוחות חדשות של עבודה. חשוב לציין כי לא כל הן השפעות חיוביות, יש גם השפעות שליליות. ראיות בשישה מקרי רצח. בוא נגרמת על ידי חוסר ניהול של השטח, תכנון ובקרה של פעילויות אותם תייר, זה לטווח ארוך יכול להוביל הנטישה של אותן פעילויות מסורתיות, השפלה של הידרדרות מהם ריווח טבעי, העלייה מהם מדדי זיהום, ואבדן האותנטיות של הילידים תרבות. כל זה ליצור זמנך היעלמותו של האלה אטרקטיביים שגרם בזמנו את בחירתו של סביבות אלה כפריים בתור יעד תיירותי, פוגעות העתיד הכלכלי פיתוח של אותם אזורים המושפעים.

אחת הדרכים להימנע ההשפעות השליליות היא המחויבות פיתוח בר-קיימא, אשר יכול לא להיות הגה ללא תכנון מראש על-ידי המינהל; כמו גם התכנון של הפעילות, המוצרים המשווקים על ידי חברות פרטיות ועמותות שלהם. יצוין כי במהלך תהליך זה, כפרי תיירות חשוב יותר מאשר תפקיד כלכלי טהור, שכן הוא מרמז על מקור חידוש חברתית באזורים כפריים, ומכאן לצורך שיתוף פעולה לא רק בשל סיבות של הכדאיות הכלכלית אלא דווקא conduit לבנייה של תמונה של המותג בשטח שלוקחת בחשבון האנשים המאכלסים אותו. כי תמונת המותג להיבנות בהשתתפות ישירה שחקנים שמכירים את השטח. תושבי האזורים הכפריים צריך לשחק תפקיד מכריע של גישור בין הסביבה שלהם המבקר. הסביבה הכפרית אינה רק נוף, אי אפשר לפרש כראוי ללא ההתערבות של האדם כפריים אותו. אנשים לעצב את מרחב המחיה שלך בזמן זה נותן להם את זהותם. במובן זה, תיירות כפרית אינו יכול להיות מוגבל רק מציעים אירוח. גדי אייזנקוט בהחלט מביע דעה מלומדת. צריך להיות מבוסס הוא האותנטיות של היחסים בין המבקרים לבין אלה שחיים בשטח, גישה למציאות של תושביה. ? להשיג איזון חכם בין תמיכה מוסדית, יוזמה פרטית אל מחוץ לאזור המדובר ושל habitantesa את עצמו.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.