פסטה מושלם

אני מופתע לפי תדירות קבלת דואר אלקטרוני של הבית טבח אומלל, regretting את העובדה כי, שוב, תבשיל פסטה הפך אסון קולינרי. שמעתי סיפורים של annealing, מבשלים פסטה, ללא טעם, אשר גם יכול להיות מודבקים, או שאינם מיועדים לאכילה. למעשה, שהיו לי את החוויה בה היה קניות עם חבר, הוא הציע לקנות מעט פסטה. התשובה שלו היה צפוי מדי לבשל. אין צורך להיות המקרה.

קודם כל, 90% של המטבח הוא להיות שם. כלומר, לתת את צלצול הטלפון כדי דואר קולי, אולי לעזוב אורחים בחדר לקחת שרדונה שלו ושמירת פשוט המוקד שלה בלמשימה. להיות שם, כלומר, נוטה על הפסטה: באפשרותך לקחת הבדיקה רק זמין לשפוט את נקודת בישול שלו: הטעם. עצות שני רק לשפר את מיומנויות במטבח, אבל מציעים כאן, עשרה צעדים קטנים יחד, שמבטיחים צלחת מושלם של פסטה באת הפסטה רגע. בצע את השלבים הבאים, להכין פסטה ללא הרף להרשים את המשפחה, חברים, ומבקר שלו הקשים; לך. 1. כל הדבקה אינן שוות. בחר יצרן עם מוניטין מוצק בשוק.

Cecco Barilla הם שני מותגים באיכות הגבוהה ביותר הזמינות במרכולים. 2. השתמש סיר שהוא גדול מספיק כדי להכיל את הפסטה ללא הצפיפות. לירה אחת של פסטה, סיר שמונה היא טובה, סיר עשר הוא טוב יותר. הדבק צריך שטח לנוע בחופשיות בבישול. כמו דבר מינימלי, קטן יותר השימוש cuartillo שש. 3. להשתמש הרבה מים. עבור לירה אחת של פסטה, יש להשתמש לפחות שישה ליטרים של מים. 4. הוספת מלח למים. בערך 1 כף. לגלון. מלח מוסיף טעם פסטה המסייעת ביצירת תבשיל שרואה היטב. לעתים קרובות, רוטב שרואה בצורה מושלמת ימשיך טעם שיש "משהו" כי הפסטה ללא תבלינים. 5. מביאים לרתיחה, מתגלגל לפני הוספת הפסטה את המים. אחד הגורמים העיקריים של פסטה פי התכנונים יחד הוא המים לא הגיעה אל seething. בעת ההדבקה הוספת מים לא הגיעה נקודת הרתיחה, משחרר עמילן טבעי, המשמשים כגורם הדבק. מכיוון פסטה יושבת רק במים בזמן, קווי נדבק. 6. תן המים לחזור לרתיחה מהר ככל האפשר, לאחר הוספת את הפסטה. עבור הליכי משנה של פסטה, כגון ספגטי או לינגוויני, לערבב את הדבק עד נובל טובע במים בישול, לכסות את סיר עד להחזיר המים לרתיחה. כאשר המים יש מבושלים, עם זאת, לגלות את סיר וסיום בישול שלא נחשפו. 7 לערבב את התהליך של שתיים או שלוש פעמים במהלך הבישול כולו פסטה. פסטה, והאוכל שמונה עד עשר דקות. הזמן קצר שתשקיע המשתתפים באותו המרחק משפחה או אורחים יקבלו רווח אדיר חגיגית. 8. לעולם לא להוסיף שמן זית המים לבישול פסטה. שכבות פסטה זית שמן ומונעת את הרוטב החותמות אותו כאשר המנה כולה יחד. 9. פסטה קוק "אל דנטה" המדינה. היחיד דרך לשפוט היא טעימות. זמני הבישול של היצרן הם הנחיות פשוטות. מתחיל טעימות של פסטה שתי דקות לפני היצרן אומר שאתה צריך לעשות. בנוסף, תהיה כמות קטנה של השלוחה מטבח בין הזמן של הסרת הדבק של הטווח, את דליפת בגליל, שילוב עם הרוטב. 10. לעולם לא פסטה השטיפה. כאשר אתה לשטוף פסטה, אשר נמשך רוב עמילן החומרים המזינים אותו היה מחפש ליהנות במקום הראשון. כל כך להיות שם. להיות קשוב. לטעום וללמוד כאשר יש פסטה מבושלת על עקביות שאתה אוהב. בצע את הפעולות הבאות עשרה זמן קצר ולפתח מוניטין יוצר ניסים עם פסטה. עם מספר גדול של רטבים במטבח של מקור איטלקית, איטלקית-יש להרחיב את הרפרטואר של המטבח מעבר החלומות שלכם. אודות המחבר: מעבר לומברדי הוא מחבר מיטתי שני: "Poveri דיי Cucina: מתכונים מסבי וסבתי הסיציליאני,", "איטלקי כמעט: מתכונים של אמריקה הקטנה" "Italies". a‰l היה זמר של ברודוויי, מהנדס תוכנה של גבוהה פרופסור ל מתמטיקה ב בית הספר, בלוגר הכנה. אבל הוא מעולם לא התיר אשר ללא פעילויות אלה בדרך תשוקתו בישול ואכילה. בקר באתר לקבלת מידע נוסף על מיטתי שלהם. o


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.