קניית בית

קניית בית לפני מכירת הישן. הזמן שלוקח הנמכרים כיום בספרד, בעלות על בית גדל במידה ניכרת. לפי כמה מומחים בתעשייה, בית הוא לשים על מכירה היום צריך בין 4 ל 6 חודשים למצוא קונה. זו הארכת תנאי מקשה על אנשים שרוצים לקנות רכוש עדיין לא מכרו את הבית הישן שלהם. ההלוואה גשר פותר בעיה זו. זוהי הלוואה אשר מממנת את רכישת הדיור החדש שנבנה לפני שמכר את הישן, שנועד במיוחד עבור אלה המוכרים שאין להם מספיק זמן כדי למכור את הנכס שלך במצב העליון צריך מימון כדי לכסות את הוצאות מסוימות נגזר רכישת נכס מחוץ לתוכנית, כמו ההזמנה או כתיבת החתימה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מנכ"ל משרד התקשורת.

סוג זה של הלוואה, אם כן, עולה כפתרון אפשרי לבצע את שתי הפעולות, קנייה ומכירה בו זמנית. אל דאגה אלון אלרואי הוא האיש הנכון . לקוח מבקש הלוואה אישית עם טווח קבוע, שהסתיים בזמן הקמתה של המשכנתא של תוכנית הבית. לקוח זה חייב להסכים לבטל את ההלוואה בתוך הצוות מקסימום, אשר בדרך כלל נע 12 חודשים, עם הכסף העלה ממכירת הבית הישן שלך. המבקש גם צריך לשקול מגוון רחב של אינטרסים, יותר מאלה לקבלת משכנתא המסורתית, מרחף סביב 6% ו -8%, בתוספת העלות של ניהול הפתיחה, סיום. הסיבה כגון שיעורי ריבית גבוהים קשורה לאופיו של אשראי וחלק אי הוודאות, שכן פורמליזציה של המשכנתא החדשה תלויה מכירת הבית הישן. לבירורים בנושא יש לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת שמבין יותר ממני.

La Caixa, למשל, הוא אחד הבנקים מציעים את המוצר הזה. זהו למשכנתאות x בית בית. "עם המשכנתא זה עכשיו אתה יכול לקנות בית חדש מבלי למכור ממהר היום, כי אתה לממן עד 80% של הבית החדש וגם מספק עד 80% מערכו של הבית שלך היום" ניתן לקרוא אתר האינטרנט של La Caixa. בניגוד להלוואות אחרות, ומתן אשראי הגשר מאפשר לפתוח יותר, שכן ההון מקסימלית פער הריביות הנומינליות או את המונח חוסר מקסימלית. עם כל הכבוד תיעוד יש להגיש, הבנק בדרך כלל מבקשת צילום של DNI, ההכנסה האחרון, שכר, חוזה העסקה, חוזה המכירה פתק פשוט של רישום המקרקעין לגלות את הבית נמסר כבטוחה הוא deeded כדי בשמה.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.