רעיונות לקשט את חדרי האמבטיה

במשך שנים רבות, המטבח היה אחד של חללי הבית העמוס ביותר שבה בילה זמן רב יותר. עם זאת, מאז לפני כמה זמן, שמגמה זו הוא שינוי. חדר אמבטיה הפך להיות כלי חיוני בבית ודורש, בתור שכזה, קישוט מסוים. וחלק זה חשיבות החדש של חדר האמבטיה בשל הגעת בשוק שירותי לעשות לנו להירגע ולשכוח את הלחץ היומיומי. בקיצור, כל יום הוא התפתחויות בולטות יותר ריהוט, רעיונות לקשט את חדרי האמבטיה. מה חדש בחדר האמבטיה אם אנחנו מחפשים רעיונות לקשט את חדרי אמבטיה, ניתן למצוא חדרי אמבטיה מודלים שונים וחדשניים לחלוטין בדרכים רבות. לפיכך, אנו מוצאים אמבטיות, הידרו-מסאז ' עמודות, שליטה בהוצאות, הטמפרטורה של ברז מים או עיצוב בין שלהם חלקים, אביזרים, אריחים גולות מסורתי מסכי אשר הצטרף ציפוי קרמיקה אחרים, קוורץ קומפקטי וחומרים אחרים בחיפוי קירות, רצפות, פלדת אל-חלד כחלק חשוב יישומי plug-in ואביזרים.

פריסת שטח לפני להתחיל לחפש רעיונות לקשט את חדרי האמבטיה, חיוני כדי לקחת בחשבון את אמצעי האחסון והשטח שיש לנו. אנו חייבים לשקול את הצורה של האמבט, אם הוא מלבן, מרובע, והיכן יש לך הרדיאטור, האמבטיה ורכיבים אחרים. חשוב גם להיות ברור לפני שתתחיל שימושים אתה תיתן: אם אנחנו הולכים לשים אמבטיה גדולה, קירות הידרו-מסאז ', רצפות קיר כיסויי ורצפות היא חלק חשוב של העיטור. אנו חייבים להשתמש בחומרים אשר יכול לעמוד לחות שנראים בחדר, כי ארוך אותנו. עליך גם לשקול את הבעיה של חשמל, וכן האוורור של החומרים חדרים ורהיטים. מחפש רעיונות לקשט את חדרי האמבטיה יכול להיות מסובך הרבה יותר מאשר עבור כל חדר אחר של הבית. עיצוב חדר האמבטיה אם אנחנו מחליטים לעזוב את הקישוט של האמבטיה שלנו בידיו של מעצב, חשוב לנו לראות כמה תמונות של עבודות קודמות שלו תחנות כוח אם שלך הסגנון עקבית עם משלנו.

זה חשוב גם להשוות מחירים, סגנונות, שכן הם עשויים להשתנות במידה ניכרת. חומרים מדברים על חומרים, קדרות נותר אחד demanded ביותר, בעוד אנו רואים יותר ויותר איך להיכנס לזירה חומרים אחרים: זכוכית, בטון, בין היתר. זה גם הופך נפוץ יותר ויותר תערובת של חומרים: עץ, זכוכית, קרמיקה, למרות חדרי האמבטיה לבחור מגמה יותר על-ידי מלט או בטון. Hydromassages מקלחות, גבישים של מקלחת שקוף, רצפות עץ, התקנת מוסיקה אלחוטית, הם כמה רעיונות חדשניים עבור לקשט את חדרי האמבטיה ניתן למצוא היום. שני סגנונות שני סגנונות השלטת כאשר מחפש רעיונות לקשט את חדרי האמבטיה הם: זן, מעודן יותר; וסגנון יותר הנוודים, אקזוטיים יותר עם שילוב חומרים גיוון רווחים בתוך האמבטיה.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.