רשתות חברתיות

עם הבום של רשתות חברתיות והפוטנציאל בלתי יאמן ליצירת קשרים חדשים ולקוחות עבור מוצרים ושירותים יזמים באינטרנט יכול לחוש מוצפים ומספר החללים באינטרנט ואתרים שונים. כיצד לנהל ביעילות את הפרופילים שלך על רשתות חברתיות ו זה הזדמנות נהדר של חשיפה חיונית לשם מיטוב המשאבים שלנו. 6 מפתח הבאות כדי לארגן את ההשתתפות ברשתות חברתיות: 1. הבנת והערכת את המיקום שלך הצעד הראשון יהיה כדי לסקור מסמך פירוט אילו רשתות יש פרופילים פתוח. לעומת זאת, יהודה וינשטיין בהחלט מבין את הסיפור. קבל רשימה מפורטת של כל השירותים כולל את שם המשתמש והסיסמה שלך בכל אחד מהם. טיפ: הקפד לאחד הקריטריונים ונסה יש בסך הכל: אותו משתמש, צילום אותו ואת כל הנתונים הבסיסי שלך.

פרופיל מקוון זה יאפשר לאנשים להתייחס לך ברשתות שונות כדי לזהותך בקלות רבה יותר. 2 בחירת הרשתות והערכה פלטפורמות באופן מציאותי אף-על-פי כמות רווחים באינטרנט היא ספור, כדי תודעה דיווחת רווחים גבוהים יפעלו בצורה הטובה ביותר. זמן מוגבל, כדי לוודא כי אנו השתתפות אלה המתאימים, ואנו ערך מוסף היא המפתח. עצה: למרות עליך לבחור בה אתרים ופלטפורמות לשחק בזהירות, רעיון טוב יהיה פתוח בכל מקרה פרופילים הראשיים רשתות עם משתמש רגיל שלך, ודא כי אף אחד אחר המשמש אותו משתמש זה. מארגנים 3 ו systematizes! המגוון של החללים דורש כמה ארגוני המאפשר לך לשמור על שליטה טובה מהם.

צור גיליון אלקטרוני עם כל משתמשים, סיסמאות, דואר אלקטרוני אשר שנרשמת כמנוי. יתר על כן, ההשתתפות שלך כי הם כבר זיהו היסוד כיצד הוא systematizes ומפתחת תוכנית בטון פעולה עבור כל אחד מהם. עצה: לחסום זמן בלוח השנה שלך להשתתף רשתות אלה. אם אתה מספק 30 דקות ביום, או שעות בשבוע, לסמן את לוח השנה שלך, systematizes בהליך זה. 4 ממכן פעילויות שניתן קיימים מספר כלים המקלים על בטוח אוטומציה כך את העדכונים שלך ברשתות מסוימות יכול להתרחש בקלות. זהו המקרה של כלים כמו ping. fm ו- SocialOomp, למשל. לזהות כי חלקים של השתתפותך יכול להיות אוטומטיות יחסוך לך זמן לשפר את המאמצים שלך. עצה: אם אתה לא יודע כלים אלה או אין מספיק זמן כדי ליישם את אלה אוטומטית, לשכור אדם אידיאלי שעושה עבורך! 5 לשמור הפרופילים פרופילים עדכון שלך עם מידע, רשתות נתונים נטוש או מיושנים לגרום רושם רע מאוד. הקפד לבדוק מעת לעת אם הנתונים שלך בכל אחת מהרשתות כך התוכן שלה הם טריים הנוכחי. עצה: סמן את לוח השנה שלך זה פעילות אשר יכול לקחת רק 1 שעה כל 3 חודשים. 6 Participates מבין באופן פעיל את המפתח הוא להשתתף לעתים קרובות. הרחב את אנשי הקשר שלך, משלב את השגרה להשתתף כך אתה יכול באמת לנצל אלה לרשתות, מדיה חברתית. רשתות חברתיות מבוססות על מערכות יחסים, למרות באפשרותך להפוך חלקים מסוימים דחף לקחת בחשבון הוא ההתפתחות של יחסים אמיתית מכן תתורגם במנויים לידיעון שלך, ללקוחות עבור השירותים שלך ו/או מוצרים ועסקים בשתי הזדמנויות צמיחה אישי ומקצועי המועצה: מפתחת תוכנית עבור ההשתתפות ברשתות חברתיות הכוללים לא רק את מטרות אלא גם מטרות בטון ומדידים, המאפשרים לך להעריך את הביצועים שלך בהם. שמח ברשת!


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.