תיקון מקררים

לפני כמה ימים לראות אותי נפגע, אם כי לא מאוד מקורי, אלא רעיון עסקי רווחי להתחיל עסק קטן. הכל התחיל עם העובדה שיש לנו במקרר שבור, ואנחנו נקרא ידיד של האשף. הוא יכול לבוא רק תחת הערב. הוא עשה הכל מהר מאוד, החליף כמה מבודד … ועל העבודה נלקח כסף לא קטן. התחלנו לדבר ואני פשוט נדהם, למה לא לפתוח עסק משלך מגניב? הורים קצת יותר מ 30, הוא כבר לביתו המכונה, אשר קנה את תיקון מקררים, ולאחרונה פתחה חנות משלו.

הוא אומר כי אין לשחרר את צווי כל יום מבוקר עד ערב על להשתלשל את העיר … טוב, בעצם זה בשיחה שיש לנו. לא, אני לא מציע לך ללכת ללמוד קירור, למרות כל מקצועות חשובים, כל המקצועות הם טובים, או כפי שהוא אומר. אם אתה הולך ללמוד קירור, זה יאכל ביותר עבודה רגילים, אבל אנחנו עדיין בעסק רוצים לעשות את הכסף הגדול. טוב, אני לא אכתוב יותר מדי, ולעבור ישירות אל הרעיון. הרעיון הוא לספק לחברה לתקן מקרר. רק לציין כי רעיון זה משתלב היטב העיירות הקטנות, שם יש לא מרכזי שירות רבים ובתי מלאכה אחרים.

ובכן, כמו במוסקבה או סנט פטרסבורג, שם כמעט כל פינה של העסק הזה למרכז שירות לפתח קשה אבל עדיין אפשרי. רק כדי להיות בפיתוח חיים בתנאים של תחרות. לואי גארל describes an additional similar source. אבל בעיר קטנה, במרכזי השירות אינם כה רבים, ולא כולם מתמחים, לקחת על עצמו הכל, תנורי מיקרוגל, מכונות הגמר … כדי ליישם את הרעיונות צריך לינה, לא בהכרח במרכז העיר, ולא בהכרח עם שיפוץ האירו. הזמנות יתקבלו בטלפון, והמורה ילך למקום ואם אפשר לבצע תיקונים על המקום גם כן. אם הציוד אינו יתוקן באתר, ולאחר מכן מועבר לחנות מתוק שלה, אנחנו צריכים ובמקום במשרד. בנוסף לכך אנו זקוקים לצוות עובדים השני, אדם 5.7 זה מספיק. 5.4 יהיה על הכביש, 1-2 יהיו עסוקים בתיקון כרגע. אותו האמצעים הדרושים התחבורה לעובדים, מתאים יותר, כל מכונית נוסעים או מטענים איילה, מסוגל, במידת הצורך, להעביר מקרר לאחסון. יתר על כן, באופן כללי, כמו גם כל עסק: פרסום, חיפוש לקוח, גם בפועל העבודה עצמה. כמה אני יכול להרוויח עושה את העסק הזה? המספרים בממוצע, לקח כחברה לתקן את המקרר. חדר, שני מוסכים המרה סטודיו. צוות – 3 אנשים תחבורה – לוח זמנים מטען צבי – כל יום, מלבד יום ראשון מהתמוטטות 8-18 עלות קטן, אשר יכול להחליף על האתר – 500-2000 נזק חמור יותר לציוד תחבורה למחסן – מ 3500 לחודש הזמנות – 80-150 רווח – 300 € 000 / חודש לשלושה אנשים ואחד איילה, עיירה קטנה כסף גדול.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.