תפקידה החשוב של אשמה

התקלה היא הקבוצה של רגשות לא נעימים אשר יכולה להיות מנוסה. אבל אנחנו צריכים להיות מאושרים. לא לכל אחד יש את היכולת לחוש אשמה או חרטה. כלא, למשל, הם מלאים באנשים שמעולם לא מתחרטת על שום דבר. אנחנו יודעים כמה קשה. זה לתקן את הפושעים ואת עבריינים. האנשים האלה תהיה שמח? נראה כי לא כך משום שרבים ירצו להיות מסוגלים לברוח כלא אלה. ואלה שכן.

לא, כי האושר לא ידוע כל כך כי הם לא מבינים את הצורך לחיות חיים רגילים לחופש. פסיכופתים רבים מאופיינים על ידי אי פעם להתחרט על שום דבר. זה מסביר את ההתנהגות האנטי-חברתית אופייני שלהם. הם יכולים לעשות כל מיני דברים נוראים בלי שמץ של אשמה- עבורם, התנאים של אשמה ובושה הן רק מילים מהמילון. אבל ההפרעה פסיכופטים היא מחלת נפש, אז זה לא אמור להפתיע אותנו כי אנשים כאלה מסוגלים לחוות את כל קשת הרגשות האנושיים. התקלה מופיע כאשר אדם לוקח את תודעת הרשע שהוא סיים. באותו הזמן, יש לו נהנתה מיתרון תעזור.

לבנאדם לתקן. והכי חשוב, זה עדיין עובד זה מאמצים את הנזק שהם גרמו השתדל לעצור משפתיו השסועות. גם לעיתים קרובות לוקח לה להציע התנצלויות המוצג מחזק את הקשר האנושי. אם כל האנשים היו מסוגלים החברה אשמה לא יעבוד. אורקל כל שם בחוץ עושה unmaking לא פחות חרטה. לא כל הסוכנים להגיע על מנת להשתלט על המצב. הם יהיו באותו הזמן מושחתים מבלי להרגיש כל כך לא את הסימן הקל ביותר של בושה. למותר לומר כי האינטרסים של כל אשר היה ללא רחם נרמס על ידי אחרים. למותר לציין גם כי אף אחד לא יהיה שמח בעולם כמו ברברי. אשמה גם נותן אינטואיציה חברתית גדולה. יש לעבוד סקירת השכלה פורמלית מדריכים כדי ללמוד להתנהג. אך האדם מסוגל אשמה אין לעשות כן. על ידי מגע טהור כוללת את העקרונות הכלליים של התנהגות חברתית טובה. היא יודעת היטב כדי להבחין את הטוב מן הרע. וכך קל יותר להשיג סגנון בטוב טעם. מישהו חש חרטה הוא יותר מאשר להאמין למי לא. . זה יותר קשה כי אדם לבגוד אז את הביטחון להציב בו. לכן הם נוטים להיות נאמנה ואחראית. כאשר אנו חשים אשמה למשהו יש נחפוץ להרהר על מה עשינו לא בסדר. זיקה כאמור, נותן לנו הזדמנות טובה לא רק לתקן את השגיאה. זה מאפשר לנו לקבל התנהגות ללא טעויות דומות בעתיד. כי הודות ההרגשה הלא נעימה של אשמה, התקלה מחויב לא לשכוח בקלות. . זה כמו גם חרטה מקלה על למידה מבוסס על הטעות. ו-, בסופו של דבר, האשמה מאפשר לנו להרגיש גאווה וסיפוק בדיוק כאשר אנו עושים דברים היטב. זהו חיזוק חזק כדי ההתנהגויות מתאימים ביותר בתוכנו. לסיכום, אשמה, בתנאי שזה לא מוצדק או מוגזם; זה יתרון המנחה. היא מסייעת לנו להיות יותר אנושית. היא מסייעת לנו ללמוד ויש להם חיים הקרוב למוסריות. גורם לנו יותר מתחשב, אמין. ומאפשר לנו להיות גאה לטובה כאשר אין לנו למה להרגיש את זה; במילים אחרות, כאשר עשינו טוב.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.