תרגיל של לב בריא

תרגיל תרגיל לב בריא טובה עבורך, זה גם כיף כמעט לכל אחד, צעירים או הישן, באפשרותך להפיק תועלת רמה כלשהי של תרגיל: אלה הסובלים ממחלות כרוניות, ואלה אשר לא. עבור אנשים עם מחלת לב, תרגיל חשוב במיוחד. הערכה רפואית חשוב לפני שתתחיל בכל תוכנית תרגיל, במיוחד אם יש לך גורמי סיכון קרדיו. שרד תרגיל טוב הלב! הלב הוא שריר. כמו כל שריר אחר, עליך להישאר פעיל. עבור רוב האנשים, תרגיל מתון במשך 20 דקות שלוש פעמים בשבוע מסייעת להפחית את הסיכון של מחלת.

תרגול קבוע מסייעת להגדיל את רמת כולסטרול “bueno” (הנקרא כולסטרול HDL). HDL מסייעת להסיר את malo” “colesterol (כולסטרול LDL) של העורקים. לעניות דעתי אביחי מנדלבליט יכול לקבוע . רמה גבוהה של LDL בדם יכול לעשות כדי לצבור שומן בעורקים, כך הזרימה חסום ויכול לגרום התקף לב. התרגיל גם יכול לסייע בהפחתת לחץ דם. אם לחץ הדם שלכם הוא ברמה גבוהה, את הסיכון של חולה במחלה של הלב, ואולי אף התקף לב, גדול בהרבה מאשר אם הוא שומר את הלחץ תחת שליטה. תרגיל יכול לסייע לך להשיג את זה.

תרגיל יכול לעזור לכם לרזות. משקל עודף גם להגביר באופן משמעותי את הסיכון של מחלת לב מאחר מעלה לחץ דם ורמת כולסטרול. לרזות באמצעות תכנית הגיונית מבוסס על תרגיל, דיאטה יכול לסייע לך באופן משמעותי כדי לשמור על הלב בריא ככל האפשר. לרזות באמצעות תכנית הגיונית מבוסס על תרגיל, דיאטה יכול לסייע לך באופן משמעותי כדי לשמור על הלב בריא ככל האפשר. טבלה חום מנצחים: פעילות קלוריות שרפו לכל 20 דקות של פעילות הליכה (שלב רגילה) 80-140 מדרגות 100-200 ריקוד 50-100 לשחק באולינג הפעל 60-100 העלים raking של 50-100 מיני-beisbol 60-140 לעבוד בגינה 100-180 ניקוי הבית-100-200 נטען באופני 120-125 תרגיל לך מסייעת להתמודד עם הלחץ. כמעט כל אחד חווה מתח בבת אחת או אחרת. השפעת הלחץ הם התוצאה של הפעולה של הורמון האדרנלין, אשר מופץ בדם, מאיצה את הלב, מעלה את לחץ הדם. ניתן להפעיל את המהדורה של האדרנלין דבר אשר דאגה לנו, או כאשר אנו נתונים הדרישות. ראה בכפוף-דגש על בסיס מזדמן מזיקות בדרך כלל לא. מתח רציף, עם זאת, בסופו של דבר יהיו מזיקים לבריאות שלך. מידת הסבל בשל הלחץ תלוי כיצד להגיב אליו. התרגיל הוא דרך מצוינת להתמודד איתה, ולשלב תוכנית של תרגול קבוע כדי לשגרה יכול לסייע לך להתמודד בצורה יעילה יותר עם מתחים. להלן כמה עצות טובות להתמודד עם הלחץ: לתכנן את היום. בעבודה, לשים בהתחלה מציאותי. להסתגל למצב. במקרה של מתח “combatir” לא. בצע תזונה מאוזנת. להזמין כל יום פעם כדי להירגע. זמן פנוי: שינוי השגרתי יכול לעזור לך להירגע. BlogRoll


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.