Ho'oponopono

להיות אבא עשוי להיות יותר מתגמל או אתגר החיים שלנו יותר מלחיץ. הכל תלוי בנו. הילדים שלנו הם פשוט השתקפות של האמונות שלנו. הם יכולים להוביל אותנו. את הגבולות שלנו יותר קיצוני, בדרך זו, תן לנו הזדמנות נהדרת ללמוד ולגדול. אנו, כהורים, חייב להבין כי הקשר עם הילדים שלנו תלויה רק המחשבות שלנו. מה שחשוב באמת זה לא מה שיש בחוץ, אבל המחשבות שלנו על הילדים שלנו, המחשבות שלנו לגבי ההתנהלות שלו.

. זו האמונה של הו ' Ho'oponopono, אמנות עתיקה הוואי זה מלמד אותנו שאין שום דבר. חוץ מאיתנו. כל מה שנכנס אל חיינו הוא אכן הזדמנות ללמוד, שם ויש למשוך אותה מסיבה כלשהי. בדרך כלל, המציאות שלנו משקף רעיונות ומושגים שיחק כל הזמן התת מודע שלנו, אלא אם ניתן לנו חשבון. פירוש זה, אם אנחנו עובדים כדי לנקות, להיפטר אלה מחשבות חוזרות, אנחנו נשנה את הילדים שלנו ישתנה. כן, מתי נוכל לשנות, הכל משתנה (עד ילדינו) אפילו בלי צורך להגיד כלום לאף אחד.

הילדים שלך הם פשוט התוכניות שלך, דו ח נוגעים בצג שלך. הו ' Ho'oponopono פועל כמו Delete בלוח המקשים של המחשב מפתח. האתגרים שלך עם הילדים שלך הם פשוט זיכרונות משחק, באפשרותך לבחור לדבר אל הצג, או למחוק מה לא עובד. מה זה נמחק את זה נמחק גם מהילדים שלך. חשוב כי ההורים ללמוד כיצד להגיע בעצמנו קודם ולעשות מה מתאים לנו. הסתיים עידן הקרבה. נבחין כי, כפי שאנו טוב, הילדים שלנו גם יהיה טוב. ד ר. ihaleakala לחטוב לן מזכיר לנו כמה חזק זה לזה לעבוד, מאז מה נמחק מאיתנו, נמחק גם למשפחות שלנו, קרובי משפחה, אבותינו. ? למה הוא. אתה לא צריך לדבר איתם. הילדים שלנו לא מקשיב לנו, צופים בנו. הדבר היחיד שצריך לשמוע מאיתנו הוא כי אנחנו אוהבים אותם ולהודות להם על להיות בחיינו. זה יותר, הזמן הטוב ביותר אגיד זה כאשר ישנה. . כן, אז, כאשר הם ישנים. התת-מודע שלנו אף פעם לא ישן, וזה החלק שצריך לשמוע, לא שלנו התבונה. במיוחד ילדים, כולנו הרגשנו מאוד לחוץ, ולחוצה המבקשים להתקבל לחפש אהבה מחוץ לעצמנו. הלחצים הללו הם התוצאה של רצון להיות כמו האחרים, להשוות את עצמנו לאחרים. דרך לעזור לילדינו להרגיש טוב לגבי עצמם היא להבטיח לך כי אנו מקבלים אותם בדיוק כפי שהם. עלינו לעזור להם למצוא את הכישרון המיוחד שלהם, אשר יתקבלו אם אותו. חשוב לעשות את מה שאנחנו אוהבים, מאז, כאשר נעשה את מה שאנחנו אוהבים, הכסף תמיד מגיע אלינו, אנו לא צריכים לדאוג. הילדים שלנו צריך גם לדעת כי מה שחשוב זה מה שאנחנו חושבים על עצמנו, מה אחרים חושבים עלינו. הילדים שלי היו קטנים, הוא היה חוזר אליך כי העבודה שלו היה להיות מאושר, זה היה רק לדאוג שתהיי מאושרת, דברים טובים קורים או להפוך אנשים שמחים. ודאי הבחנת זה בעבר. האנשים האלה הם כנראה בר מזל, כאשר למעשה, שהמפתח הוא כי לא אכפת להם, אז הם בזרם. אנחנו חושבים, תדאג רק רחובות ומביא עוד בעיות. ללמד את הילדים שלכם כדי להיכנע החיים במקום להילחם עם הדעות שלהם פסקי דין. . כולנו צריכים לראות כל בעיה וגם הזדמנות ברכה (אמנם לא נראה כך). כאשר אנחנו עושים את זה, כל המתח נעלם באורח פלא, חיינו, כמו גם את חייהם של ילדינו, יהיה קל יותר, שמח ומלא. תוכלו למצוא מידע נוסף אודות המנהג של הו ' Ho'oponopono כדי לשפר את החיים שלך בבלוג שלי, /. אנא השאירו תגובה כאשר אתה מבקר אותנו. בזמן שאתה שם, אתה יכול להירשם לניוזלטר שלנו ולקבל מתנות רבות, כולל הפרק בספר שלי דרך קלה יותר כסף. מייבל כץ.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.